Home Letecké online hry

Letecké online hry

Přesně o tom je tato velmi zábavná hra, ve které se snažíte naložit letadlo přesně tak, aby za daných podmínek zvládlo odstartovat. Hra vychází z reálných fyzikálních principů. V jednotlivých misích se mění délka vzletové dráhy, hodnota protivětru a nástrahy v předpolí dráhy. Zkuste, jak byste při nakládání letadla pochodili vy. Třeba si příště při vzletu se skutečným letadlem z krátké dráhy a v 30 stupňovém horku na tuto hru vzpomenete :-D


Znáte leteckou závodní sérii Red Bull Air Race? Toužili jste někdy zkusit, jaké to je obletět zadanou trasu v pár metrech nad zemí a trefit se mezi ve vysoké rychlosti mezi dva pylony? Pak je tato hra jako dělaná právě pro vás. Díky pěkně propracované 3D grafice je hra velmi povedená a hratelná. Zkuste, za jak dlouho proletíte zadanou trať, anebo zda alepoň netrefíte žádný pylon... :-)


Letecké vzdušné souboje letounů jsou alfou a omegou této poutavé online hry. Bojujte s nepřátelskými letouny, ničte pozemní cíle a staňte se nepřemožitelným králem nebes. 

V této hře usednete do kokpitu bombardéru a vaším úkolem bude plnit zadané mise. Při každé misi na vás čeká několik pozemních cílů, které musíte zlikvidovat. Jejich splnění vám budou znepříjeňovat nepřátelská letadla a protivzdušná obrana. Za splněné mise budete získávat další vylepšení pro vaše letadlo. 

Překvapivě reálný simulátor bombardéru Tu-95, který simuluje zejména chování letadla ve vzduchu. Cílem hry je doletět na další letiště a přistát. Není úplně snadné urdžet bombardér ve vzduchu, ale za pokus to stojí :-)

Vaším úkolem je zaparkovat letadlo na správnou pozici, pokud možno bez kolize s okolním provozem. Na první pohled jednoduchá hra se postupně stává čím dál tím obtížnější.

Překvapivě velmi propracovaná hra, ve které se stanete elitním pilotem a budete svádět nelítostné souboje s jak vzdušnými, tak i pozemními nepřátelskými jednotkami. Letadlo si můžete dovybavit dle svých představ. Po každé splněné misi obdržíte další doplňky.

Vžijte se do role pilota záchranářského vrtulníku, zachraňujte civilisty a transportujte je do nemocnice. Pomocí žebříku nech nastoupit pacienty do vrtulníku. Složitost misí se v průběhu hry zvyšuje. Před odletem na misi je dobré vrtulník nejprve natankovat. Pozor na boční vítr! :-)

Vaším úkolem je propagovat známou kapelu Iron Maiden po celém světě. K dispozici máte letadlo a spoustu reprobeden, které budete z letadla vyhazovat. Reprobedny se snažte neházet svým fanouškům na hlavu, aby splnily svůj účel.

Ovládejte svůj vrtulník při letu přes bojiště, sestřelte nepřátelské stroje a dosáhněte stanovených cílů v časovém limitu. V každé úroveni můžete vylepšit váš vrtulník.

Novinky z domova

Novinky ze světa

Oblíbené z domova

Oblíbené ze světa

Vyberte zdroj informací

+ Přidat zdroj | Chybí vám zde články z vašeho oblíbeného serveru? Napište nám.

Co tehdy vyšlo?

« Září 2023 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Anketa

Používáte raději letecký atlas nebo mapy?